Dojazd do nas

Spójrz na mapę i sprawdź jak do nas trafić. W razie potrzeby użyj przycisków nawiigazyjnych aby powiększyć czy przesunąć mapę.

Jak do nas dojechać?

1) jadąc od strony Nowego Targu w Białym Dunajcu należy zjechać z "Zakopianki" za betonowym wiaduktem w lewo na Gliczarów Górny-Stołowe. Droga jest stroma z dwoma ciężkimi zakrętami i wiedzie pod góre. Po przejechaniu 4km znajdujmy się na rondzie w Gliczarowie gdzie skręcamy w prawo w strone kościoła, zjeżdżamy 900m dwie górki w dół i znajdujemy się na Stołowym.

2) w Bukowinie Tatrzańskiej na rondzie (tzw.”klinie”) jadąc od strony Poronina objeżdżamy 3/4 ronada i kierujmy się droga w kierunku Olczańskiego Wierchu, skręcamy w lewo przed kapliczką. Po około 3,5km znajdujemy się na rondzie w Gliczarowie gdzie odbijamy w lewo w strone kościoła, zjeżdżamy 900m dwie górki w dół i znajdujemy się na Stołowym.

3) do Gliczarowa Górnego można też dojechac przez Gliczarów Dolny lub Leśnice-Groń jednak nie polecamy tych dróg dojazdu ze względu na ich trudna lokalizacje.

Do miejscowości kursuje autobus z Dworca PKS w Zakopanem ze stanowiska nr.3 i dojeżdża do kościoła w Gliczarowie Górnym. Można też dojechać na Gliczarów-Stołowe pod sam dom prywatna regularną linia BUS, który odjeżdza z Dworca PKS Zakopane ze stanowiska nr 8.


Odległości do...

  • do Zakopanego 12km
  • do Nowego Targu 18km
  • do przejścia granicznego na Słowacje w Łysej Polanie 10km
  • do Jeziora Czorsztyńskiego 35km
  • do Krakowa 95km
  • do Popradu 90km

Nasz adres

os.Stołowe 34A
Gliczarów Górny
34-425 Biały Dunajec

E-mail

atylka@mati.com.pl

Telefon

18 20 77 320
18 20 77 317